עינת נירהוד-שטמר

הי,

שמי עינת נירהוד-שטמר ואני מגדירה עצמי כמורת דרך לחיים.

לפי תפיסת העולם שלי אנו הולכים בדרך מרגע לידתנו ועד יום מותנו. לעיתים הדרך פשוטה ולעיתים היא יותר מורכבת. אנו פוסעים לבד או עם האנשים הקרובים לנו וכך מתקדמים לנו במשעולי חיינו. אך לעיתים קורה שהדרך אובדת לנו ואנו מתחילים להסתובב במעגלים, או פשוט הולכים לאיבוד ומתקדמים לכיוון ומטרה לא ברורים עד שאנו “נתקעים”. במקומות אלה אני מזמינה אתכם להיפגש איתי ולאפשר לי לפסוע מעט לצידכם, מתוך מטרה משותפת למצוא את דרככם חזרה.

במהלך חיי איבדתי ומצאתי את דרכי מספר פעמים ולשמחתי מצאתי אנשים טובים לאורך הדרך, שעזרו לי למצוא חזרה את הכיוון. אין לי ספק שללא עזרתם הדרך הייתה יותר קשה.

 

לאורך  17 השנים האחרונות בהן אני מטפלת ומלמדת, למדתי תחומים רבים של הרפואה המשלימה. בעזרת כלים אלה אני מגיעה למפגש הטיפולי, בין אם אני עובדת עם מבוגר או עם ילד. יחד אנו בודקים מה הדבר שמפריע לו בשלב זה של החיים, הדבר שאותו היה רוצה לשנות. בבדיקה משותפת אנו מוצאים את הדרך המתאימה באותו רגע – ביוסינתזה, דיקור, עיסוי, עבודה בתנועה או כל כלי אחר, יתכן ובפגישה אחת יבוא לידי ביטוי יותר מכלי עבודה אחד, בהתאם לצורך שיעלה בפגישה. לאורך הדרך אני מלווה את התהליך בעבודה אנרגטית (רייקי, ביורגונומי), ומשתמשת בפרחי באך וארומתרפיה על מנת להקל את הזמן שבין מפגש למפגש ועל מנת לקצר את התהליך עצמו. התהליך הינו אישי ו”תפור לפי מידה”, לפי צרכי האדם ורצונותיו.

 

עקרון עבודה זה מנחה אותי בין אם מדובר בכאבי גב של אישה בהריון, בהפרעות קשב וריכוז של ילד או באדם שחווה טראומה (הלם קרב, תקיפה מינית ודומיהם).

 

בנוסף לעבודה הקלינית אני מרצה לרפואה סינית במכללת וינגייט ומעבירה סדנאות, הרצאות וחוגי בית בתחומים מגוונים במסגרות פרטיות.

 

ניתן ליצור איתי קשר טלפוני ו/או במייל לקביעת פגישה או לקבלת פרטים נוספים על עבודתי ועל סדנאות והרצאות.

בברכת דרך צלחה,

עינת

Contact details

Phone:
054-3554354

Email:
enirhod@zahav.net.il

Website:

Address:
הוד השרון

Please wait...
Press here to close