יואב אפטוביצר

מטפל מזה 8 שנים, מורה ללימודי ימימה, מנחה קבוצות התפתחות בשילוב לימודי ימימה ובודהיזם. בוגר מסלול 5 שנתי בביוסינתזה, טיפול בטראומות התפתחותיות דרך ריפוי טראומות טרום לידה ולידה עם רות בן אשר, קורס התמקדות עם נגה מיבר ועוד. 

 

וידיאו של יואב מתוך סדנה: http://www.youtube.com/watch?v=22gTx4DDSsM&feature=related 

העבודה הטיפולית שלי מכוונת למציאת גרעין הטוב המצוי בכל אחד מאיתנו וחיזוקו. היא מתבססת על המטופל כמדריך הטוב ביותר למציאת הנתיב לשיחרור. בעבודתי אני משלב גישות אינטגרטיביות מהפסיכותרפיה הגופנית, ‘התמקדות’ וטיפול במגע תנועה ויצירה, יחד עם לימוד רוחני המלווה את חיי ב-15 השנים האחרונות ובמיוחד שיטת  ה’חשיבה ההכרתית’ של ימימה אביטל. 

החיים מלמדים אותנו שכדאי, מתוך פחד, לוותר על ביטוי מלא ושלם של חלקים נרחבים מהוויתנו.  אני מאמין שאפשר להביא ריפוי לחלקים אלו דרך המפגש בין האנשים, דרך הבנה שאיננו שונים זה מזה ומתוך חמלה ואומץ. 

גרעין העבודה שלי כמטפל הוא החיבור בין הרבדים:  דרך תנועה, מגע, או נשימה, ניתן להגיע לרבדים עמוקים של הנפש. דרך מילים, חלומות או דימויים ניתן להגיע לרבדים עמוקים של הגוף. לכן בחרתי בטיפול המשלב שיחה, מדיטציה, תנועה, מגע, קול וגם לימוד רוחני על בסיס תורתה של ימימה.

Contact details

Phone:
054-7704668

Email:
yoav.aptowizer@gmail.com

Website:
www.nefeshbaguf.com

Address:
ירושלים ותל אביב

Please wait...
Press here to close