שמי דנה קיסרי, מטפלת דרך פסיכותרפיה גופנית והתמקדות.

אני מלווה נשים וגברים בתהליך של צמיחה אישית כ-20 שנה. הגישה שיצרתי מובילה את מטופליי להתנער ממשקעי העבר, להסיר את הפחד מהעתיד ולהתנהל ב"כאן ועכשיו" מתוך בחירה מודעת של מחשבות, רגשות ותחושות.

אך לפני כן, קצת עלי:

בתחילת דרכי כמטפלת, עם סיום לימודיי במכללת רידמן, רציתי למצוא מרפא למכאובים הפיזיים של מטופליי והתמקדתי בטיפולי רפלקסולוגיה, תזונה, צמחי מרפא, ארומתרפיה, פרחי באך ושיטות עיסוי שונות.

עם השנים הבנתי שהמכאובים הפיזיים הם הדרך של הגוף "לדבר" אודות המכאובים האמתיים – הרגשיים. הכאבים הרגשיים שמקשים על ההתנהלות היומיומית.

בשלב זה התמחיתי בגישת ה"ביוסינתזה" – פסיכותרפיה גופנית והתמקדות, מתוכם יצרתי את גישת "דנה קיסרי: הבחירה שלך בך". כולנו יודעים מה בדיוק צריך לעשות כדי לחיות חיים רגועים יותר, או כולנו יודעים מה צריך לעשות בשביל לרזות, אך לדעת זה לא מספיק. דרך החיבור של מחשבות - תחושות – רגשות ניתן להבין דברים עמוק יותר לא רק דרך הראש, אלא גם באמצעות הגוף. השיטה נועדה להעצים את התשוקה לחיים ולממש אותם במלוא הפוטנציאל על מנת לחיות חיים מלאים ומספקים.

אני שמה דגש על כללי אתיקה בלתי מתפשרים וזאת בכדי לבנות אמון ביני לבין המטופלים ולאפשר להם להגיע למקומות הכנים ביותר שהם הבסיס להצלחת התהליך הטיפולי.

הטיפול הינו עמוק ורגיש ומשלב מגע בנפש ובגוף ומותאם באופן ייחודי לכל מטופל ומטופלת.

מה מקבלים בתהליך איתי?

את האפשרות להכיר את עצמך טוב יותר, לדעת לסמוך על עצמך ולבצע בחירות משמעותיות בחיים במגוון תחומים כגון: זוגיות, עבודה, משפחה ועוד - ולהגיע למקום הכי נכון לך.

התהליך מעניק את ההבנה שהחיים מתרחשים כאן ועכשיו ואת היכולת לחוות אותם ברמה היום – יומית ב"פול ווליום".

בשנים האחרונות הוספתי כובעים נוספים אשר גורמים לי גיוון וסיפוק רב:

הדרכת מטפלים, מרצה במכללה ומלמדת את גישת ההתמקדות.

Contact details

Phone:
050-5600770

Email:
dkeissary@gmail.com

Website:
www.danaways.com

Address:
קרית אונו