גלית גורדון מאיר

אוהבת אנשים, ונהנית להקשיב לייחודיות של כל אדם באשר הוא. מבקשת ליצור עבור כל מטופל/ת מרחב מקבל ומאפשר, שבו ניתן להרגיש, לחשוב, לשאול שאלות, לגדול, לצמוח, להתפתח.

 

מאמינה שהגוף זוכר חוויות-חיים באופן שמעצב את דרכנו בעולם - ומאמינה ביכולת לתקן, לחבר היכן שנוצר בעבר נתק או פיצול, וביכולת ליצור חוויות חדשות, שיעצבו את המחר שלנו.

 

מאמינה שמצבי משבר (למשל, גירושין, מחלה ועוד) יכולים להוות הזדמנות לשינוי וצמיחה, ושמצבים כמו דיכאון, חרדה, כאבים פיזיים ונפשיים, קשיים במערכות-יחסים ועוד הם הדרך של הגוף והנפש לבטא את הקושי ואת הצורך בסיוע.

 

מטרת הטיפול היא ליצור אפשרות לחיות מתוך מקום מאוזן ונינוח יותר מבעבר, להגיע לרגיעה ולבהירות. הטיפול מתאים לכל מי שמעוניין/נת ליצור שינוי מיטיב בחייו, להתמודד עם קושי או משבר, או לעזור לעצמו ליצור מציאות טובה יותר עבורו.

 

הטיפול מותאם אישית לכל מטופל/ת, תוך הקשבה לקצב האישי ולאופני הביטויי המתאימים לו/ה. בטיפול אנו מתמקדים בעיבוד של חוויות מן ההווה ומן העבר, בהעמקת ההכרות עם חלקים שונים בתוכנו וביצירת חיבור בין רגשות, מחשבות ותנועה בעולם.

 

קצת על עצמי: אני מגיעה מתחום החינוך, ועוסקת כ- 15 שנה באבחון וייעוץ למתמודדים עם לקויות למידה וקשיי קשב וריכוז בכל הגילאים. מזה כ- 5 שנים עוסקת גם בפסיכותרפיה גופנית עם מבוגרים (מעל גיל 18). יש לי ניסיון בין היתר גם עם מטופלים/ות המתמודדים עם לקויות למידה מורכבות וקשיי הסתגלות.

 

מתרגלת יוגה מזה כ- 20 שנה.

 

Contact details

Phone:
054-5396768

Email:
gogalit@gmail.com

Website:

Address:
מודיעין

Please wait...
Press here to close